Zaregistrovat se do FanClubu můžeš: TADYKvěten 2011

Podvodnice jménem LuCka

29. května 2011 v 8:48
Ahoj,takže stala se taková věc.Chtěla jsem dát blog jedné holce..ona vypadala docela sympaticky a i jsme se dobře domluvili jak by se o blog starala atd. Jenže ona nejenže ještě ani nenapsala 1.článek ale přihlašuje se na muj ucet na blog.cz a pise na jine blogy komentare tipu "Ja uz 5Angels zacinam nenavidet" atd.Heslo už jsem změnila,takže se¨to nebude opakovat a blog nikomu nedám.bohužel..Nikdy bych tohle 5A neudělala,mám je moc ráda,na stranky chodím pořád a na koncerty taky jezdit doufám budu.Jenom nemám na blog už tolik času-->a to je jediný a pravý důvod.

Doufám že to pochopíte..

Díky Kájja

Prostě takhle

27. května 2011 v 17:41
Ahoj.Jak tak koukam po mém blogu,nikdo moc sem nechodí a mám tu jen 13 lidi za den..Krom asi 3 lidí (kterým moc moc děkuju) nikdo nekomentuje a nesoutěží.. TAKŽE: Tenhle blog už dál mít nebudu. V cč. najdete vyhlášení soutěže o nej reportáž..Pokud tento blog někdo chce..napište si..ale nedám ho jen tak někomu!!
a za 2. Pokud by chtěl někdo s blogem pomáhat..moc ráda mu pomůžu a články bych přidávala..dělala designy a tak.Tenhle blog vzdávám protože sem prostě nikdo nechodí :-)

Kdo?

16. května 2011 v 12:11

Něco ;)

7. května 2011 v 21:24
V celém článku najdete...Prostě něco.Jenom vám napovím že to souvisí ze starými 5angels ale berte to že je tam Niki :))